Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 3 lipca 2020
  • wyświetleń: 1632

Trzydniowa wycieczka z pszczyńskim PTTK m.in. do Doliny Baryczy

Koło Przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę trzydniową podczas której uczestnicy odwiedzą Środę Śląską, Trzebnicę, Żmigród, Dolinę Baryczy, Rezerwat Milicz, Park Mużakowski, Legnicę, Legnickie Pole oraz Jawor.

Termin wyjazdu: 18, 19, 20 września,
Zbiórka: godzina 5.45,
Wyjazd o godzinie 6.00 spod hotelu PTTK przy ul. Bogedaina 16 w Pszczynie.

Plan wycieczkiDzień I
Przyjazd do Środy Śląskiej i spotkanie z przewodnikiem około 10:00. Zwiedzanie Muzeum Miejskiego Skarb Środzki, miasteczko. Ok. 12:30 przejazd do Trzebnicy zwiedzanie Bazyliki Św. Jadwigi Śląskiej. Przejazd do Żmigrodu godz. 14:30 zwiedzanie Zespołu Pałacowo-Parkowego z przewodnikiem. Przejazd Doliną Baryczy, Stawy Milickie. Przyjazd do Milicza o godz. 17:00 zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja oraz nocleg.

Dzień II
Śniadanie, wyjazd z Milicza o godz. 8:00. Przyjazd do Łęknicy ok. godziny 11:00 Spotkanie z miejscowym przewodnikiem, zwiedzanie Parku Mużakowskiego. W drodze powrotnej zatrzymanie się w Lubinie: Stare miasto Park Wrocławski. Powrót do Milicza, obiadokolacja, nocleg.

Dzień III
Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd z Milicza o godz. 10:00. Przejazd do Legnicy godz. 12:00, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: muzeum miedzi, zamek, starówka. Przejazd do Legnickiego Pola 14:30 zwiedzanie Zespołu poklasztornego pw. Św. Jadwigi, muzeum bitwy pod Legnicą, Przejazd do Jawora o godz. 16:00 zwiedzanie Kościoła Pokoju. Czas wolny na obiad, wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do Pszczyny około godz. 23:00.

Zapisy : w biurze Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej przy ul. Bogedaina 16;
tel. 32 210 35 30 lub 32 210 32 33.

Więcej informacji na stronie Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej:
www.pttk-pszczyna.slask.pl/event/sroda-slaska-trzebnica-zmigrod-dolina-baryczy-rezerwat-milicz-park-muzakowski-legnica-legnickie-pole-jawor/

źródło: PTTK Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.