Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 czerwca 2020
  • dzisiaj, 05:35
  • wyświetleń: 4578

W niedzielę pokaz kina samochodowego. Są jeszcze bilety

W niedzielę, 5 lipca odbędzie się kolejny pokaz kina samochodowego. Widzowie obejrzą irański film "30 gramów" w reżyserii Saeeda Roustayia. Są jeszcze wolne miejsca!

kino samochodowe
Kolejny seans kina samochodowego w Pszczynie został przeniesiony na niedzielę, 5 lipca! · fot. sid / pless.pl


Tegoroczne możliwości rozrywki i wspólnego odbioru różnych form kultury są mocno ograniczone. Jednak Urząd Miejski oraz Pszczyńskie Centrum Kultury ma dla nas coś, co zgodnie z prawem i zasadami bezpieczeństwa sanitarnego pozwoli w towarzystwie innych osób rozerwać się i spędzić miły wieczór. Kino samochodowe - formuła wymyślona w USA w latach 30. wraca do łask! Podobne seanse organizowane są w ostatnim czasie w całej Polsce. W Pszczynie pierwszym takim pokazem mogliśmy się cieszyć 11 czerwca. Na parkingu przed Pasażem Książęcym przy ul. Szymanowskiego widzowie obejrzeli film John Wick 3. Czas na kolejny seans! Bilety są do nabycia poprzez system biletowy Pszczyńskiego Centrum Kultury. Jeżeli zostaną wolne miejsca, będzie można zakupić wjazdówkę także w niedzielę, 5 lipca na miejscu. W związku z tym, że pokaz został przesunięty, zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. Możliwe są także zwroty wjazdówek.W niedzielę, 5 lipca zobaczymy kasowy film z gwiazdą "Rozstania" Asghara Farhadiego. Obraz zdobył Nagrodę Publiczności na Festiwalu w Teheranie.

Opis fabuły: Nasser Khakzad (Navid Mohammadzadeh) król narkotyków, jest poszukiwany przez członka policyjnej grupy antynarkotykowej - Samada (Peyman Moaadi). W mieście gdzie jest dużo narkomanów, a wielu z nich to bezdomni, sytuacja jest kryzysowa. Policjanci są zmuszeni działać na granicy prawa. Statystyki są przerażające. Kiedy Samad rozpoczynał pracę w policji, liczba uzależnionych wynosiła około miliona osób. Po latach walki z narkomanią i wykonywaniu kar śmierci, liczba ta wzrosła do 6,5 miliona. Film opowiada o bezsilności prawa do przeciwdziałania handlu narkotykami.

Czas trwania: 135 minut.Seans kina samochodowego w Pszczynie - film "John Wick 3" - 11.06.2020 · fot. Andrzej Grynpeter


Filmy podczas kina samochodowego są wyświetlane na wielkim, profesjonalnym ekranie, a oglądamy je z siedzeń naszych samochodów. Dźwięk słyszymy w głośnikach odbiorników radiowych nastawionych na podaną częstotliwość. Jednocześnie, wspierając lokalny biznes, możemy telefoniczne lub internetowo zamówić napoje i pyszności z pszczyńskich lokali gastronomicznych z dowozem wprost do samochodu tuż przed seansem.

Seans kina samochodowego w Pszczynie - film "John Wick 3" - 11.06.2020 · fot. sid / pless.pl


Kiedy i co obejrzymy?
  • 5 lipca (niedziela) - 30 gramów (2019, Iran)


O której?
  • start filmu o godzinie 21.00,
  • wjazd samochodów od 19.00 do 20.40.


Gdzie?
Pszczyna, ul. Szymanowskiego (Pasaż Książęcy)

Bilety
10 zł/samochód (w cenie porcja popcornu)

Bezpieczeństwo
Organizatorzy gwarantują spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych

BM, sid, ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.