Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 30 marca 2020
  • wyświetleń: 2205

Nie zostawiam czytelnika - akcja również w pawłowickiej bibliotece

Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach włączyła się w akcję #NieZostawiamCzytelnika zainicjowaną przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, która ma na celu promowanie ciekawych i wartościowych wydarzeń oraz spotkań autorskich dostępnych on-line. Czytelnicy GBP mogą korzystać też z darmowej cyfrowej bazy publikacji.

Biblioteki w Polsce zostały zamknięte, ale bibliotekarze nie zostawili swoich czytelników. Promują dostęp do kultury, nauki, informacji online.

Dla najmłodszych czytelników - aby im także umilić czas spędzany w domu, dostępnych jest wiele portali edukacyjno-rozrywkowych, m.in.
  • dla małych artystów - krokotak.com
  • gry dla najmłodszych - ciufcia.pl
  • wiersze, quizy, zgadywanki - wierszedladzieci.pl
  • bajki czytane na żywo przez jednego z ambasadorów akcji - www.facebook.com/zaczytani.org/
  • internetowa biblioteka lektur - wolnelektury.pl


Czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Pawłowicach mogą korzystać z darmowej bazy wybranych publikacji m.in. Wydawnictwa Naukowego PWN w Ibuk Libra. Kody - niezbędne do zdalnego dostępu, są udostępniane telefonicznie - tel. 32 472 21 98 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 14.00.

Szczegóły na stronie internetowej - www.sbp.pl oraz facebookowym profilu - www.facebook.com/StowarzyszenieBibliotekarzyPolskich

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.